25 Mayıs 2010 Salı

Sen iyisin ya...

Yaz çok sıcak geçecekmiş,varsın geçsin.Tam da en ağırlaştığım zamanlara denk gelecekmiş,gelsin.Onun da çaresini buluruz oğlumla,bunalırız,sıkılırız ama atlatırız.

Şimdi çık dolaş deseler tüm İstanbul'u gezecek enerjim var.Gördüm ya ulstrasonda iyisin sen,en mutlu benim.

Arayan soran herkese çok teşekkür ediyoruz.Demir diyor ki merak etmeyin annem sizi fazla özletmeyecek.Bütün arayan soran herkese özel öpücükleri var Demir'in.Demir de sabırsız.Başta annesi ve babasını sonra diğer akrabalarını görmeye daha var diye.Tabi sizleri de çok merak ediyor.

Hayatın farklı olacağını biliyordum.Kucağıma almak için daha zaman var.Anneyim demek için de zaman var biliyorum.Ama hayata bakışım değişti.2009'un sonlarında başlayan değişim rüzgarım Demir'in haberi ile daha da perçinlendi.Bir ağaca,bir çiçeğe ya da denize bakışım bile farklılaştı.Gökyüzü daha mavi,kuş seslerini daha net duyuyorum.Dışarıda oynayan çocukların sesi tatlı tatlı geliyor kulağıma.Güller ne kadar güzel açmış diyorum,durup yolda seğrediyorum.Dinginlik gerekmiş ruhuma.Olumsuz düşünceler gelse de aklıma bazen,hemen def ediyorum.

Zor günler geçirdik,atlattık,geçmiştir umarım diyorum.Ama en büyük zenginliği olan insanlar evlatlatları sağlıklı olan anne,babalarmış diyorum.

Herkes iyidir umarım.Yaz planları başlamıştır.Biz plan yapmıyoruz,yolculuklardan çekiniyoruz ama ilk defa yazın planı yok diye telaşlı değil Demir'in annesi.Heyecanla yolunu gözlediği küçük adamın hayali peşinde.

Peki siz hangi hayallerdesiniz?

6 yorum:

zizim bizim dedi ki...

ikinize de maşallah, önünüzde daha nice yazlar olacak. demir'e ve sana kocaman sevgiler...

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Canım ne kadar güzel,senin adına çok sevindim!İnşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşursun!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Sağlıkla bebişine kavuşmanı dilerim tatlım tek hayalim tatil :)

Damlo dedi ki...

demir gelsin meeeeen!

Deniz dedi ki...

Vayyy be, bi kayboldun ortalıktan, oğlum diyen bir annne adayı olarak döndün... Zor günler demişsin, arada kötü bişeyler mi oldu, neyse neyse boşver...
Maşallah maşallah diyeyim

Pinky dedi ki...

yakışıklı küçük adam hep sağlıklı olsun inşallah Kelebeğim. sende hep iyi ol :)